Czy jest możliwość, żeby zacementować na stałe most na tych właśnie porcelanowych koronach?

Witam ok wiec chodzi o most protetyczny:zęby 2ka,3ka i 4ka u góry.. 3ka była wyrwana wczoraj (z korzeniem) a 2ka i 4ka to korony porcelanwe na zdrowych korzeniach.. i teraz pytanie czy jest mozliosc zeby zacementowac na stałe most na tych własnie porcelanowych koronach... dentystka powiedziala mi ze da rade to zrobic ale nie wiem czy jej ufac poniewaz most to nic innego jak spiłowanie ZDROWEGO zęba .. jak to bedzie sie trzymac na tych koronach ? czy ona je usunie i wystarczy ze mam zdrowe korzenie a ona juz cos tam wymysli.. rozumieja Panstwo o co mi chodzi.. Ona chce załozyc ten most na te korony chce ja spiłowac? czy je usunac i na korzeniach włozyc inne nowe korony ? (dentysta w Irlandii) Pozdrawiam

Wskazane pełne wygojenie rany po usuniętym zębie - do czasu wygojenia można osadzić uzupełnienie tymczasowe.Jeżeli zęby sąsiednie są nienaganne warto rozważyć leczenie implantologiczne.