Czy jest możliwość zmniejszenia lub usunięcia prosaków na penisie?

Witam czy jest mozliwość zmniejszenia lub usunięcia prosaków na penisie wiem że ma je duzo osób ale czy są jakieś peelingi lub leki na zmniejszenie wydzielania sebum ktore powoduja ich zmniejszenie do dermatologa wstydzę sie iść

Lek. Tomasz Budlewski

można także udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.