Czy. jest pulsujący guzek na szyi?

Witam, w zeszlym tygodniu zauwazylam u siebie pulsujacy guzek na szyi, tzn. w miejscu w ktorym wyczuwa sie puls wyczuwam zgrubienie. Zwrocilam na nie uwage tylko dlatego ze zaczelo nagle bolec. Od czasu do czasu odczuwam w tym miejscu pulsujacy bol, ktory szybko znika, a czasem cos w rodzaju "klucia", jakby elektrycznych impulsow. Zgrubienie nie jest widoczne, jedynie wyczuwalne, i mniej wiecej wielkosci opuszka palca wskazujacego. Poza tym mam 20 lat i jestem zdrowa. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć, proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.