Czy jest sposób na pozbycie się rozstępów na pośladkach?

Dzień dobry, czy jest sposób na pozbycie się rozstępów na pośladkach?

Jest to bardzo złożony proces - proponuję udać się do lekarza, zajmującego się medycyną estetyczną, mającego doświadczenie w pracy na wielu sprzętach. Starych rozstępów nie da się całkowicie usunąć, można jedynie poprawić ich wygląd.