Jakie są najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się perłowych rozstępów?

Witam, moim ogromnym problemem i kompleksem są rozstępy na udach. Mam 19 lat, nigdy nie byłam w ciąży. Utrudniają mi one kontakty seksualne, wyjście na plażę, basen. Wstydzę się swojego wyglądu. Chciałabym się dowiedzieć jakie są najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się perłowych rozstępów. Ile zabiegów potrzeba, aby się ich pozbyć i jaka byłaby cena zabiegu. Z góry dziękuję za pomoc.

Dzień dobry,

Po pierwsze musi mieć Pani świadomość, że rozstępy perłowe to rozstępy w fazie zanikowej, które ciężej usunąć niż rozstępy czerwone (w fazie zapalnej). Polecam zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Co2. Pozwalają one spłycić rozstępy, dzięki czemu są one mniej widoczne. O ilości zabiegów oraz parametrach decyduje lekarz podczas konsultacji. Zazwyczaj jest to ok 4-6 zabiegów powtarzanych co 4-6 tygodni. Cena uzależniona jest od ilości występujących zmian. Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam takich rozstępów do końca nie usunie się można je delikatnie rozjaśnić, spłycić, używa się do tego celu różnych rodzajów laserów oraz peelingów medycznych. Polecam skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej.