Czy jest szansa na udrożnienie jajowodu?

Witam Jestem po 3 poronieniach.Odczekiwalam 3 cykle i zachodzilam w ciążę, niestety bez powodzenia. Ostatnia ciaza to pozamaciczna.Usunieto mi prawy jajowod, lewy natomiast okazał się niedrożny podczas HSG. Profesor zaproponował laparoskopię. Czy mam jeszcze szanse na udrożnienie jajowodu lewego? Czy mam szansę na ciaze ? Bardzo proszę o odpowiedz. Kobieta 35 lat

Lek. Michał Lenard

Niedrożność jajowodów jest zazwyczaj możliwa do leczenia. Sugeruję Pani zastosować się do zaleceń Pani ginekologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!