Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jest szansa na urodzenie zdrowego dziecka przez 37-latkę?

Witam. Jestem w 20 tygodniu ciąży krwawie prawie dwa miesiące o miesiąca leżę w szpitalu na początku podawali mi kroplówki od tygodnia już mi nic nie podają i za wiele nie mówią tylko że płód rozwija się prawidłowo czy są szanse że urodzę dziecko normalnie
KOBIETA, 37 LAT 5 miesięcy temu

Nacięcie krocza podczas porodu

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

niestety podała Pani za mało informacji, by móc oceniać Pani szanse na urodzenie zdrowego, donoszonego dziecka. Na pewno każde długotrwałe krwawienie, pojawiające się w ciąży, może stanowić zagrożenie dla rozwijającego się płodu. Niemniej tylko ustalenie przyczyny krwawienia pozwala na ocenę szans na zdrowy i prawidłowy rozwój ciąży i płodu.

O krwawieniach w ciąży może Pani przeczytać w naszym artykule: https://portal.abczdrowie.pl/krwawienie-w-ciazy-poczatki-poronienie-zalecenia.

Proszę porozmawiać z lekarzem, który się Panią opiekuje, bądź z lekarzem dyżurnym obecnym w szpitalu. Z pewnością uzyska Pani wyczerpujące informacje odnośnie Pani stanu, proszę jednak być dobrej myśli, skoro lekarze zapewniają, że płód rozwija się prawidłowo.

Być może przydatny okaże się także ten artykuł: https://portal.abczdrowie.pl/bole-brzucha-w-ciazy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy