Czy jest szansa na zajście w ciążę?

Witam.
Mam 27 lat współżyłam z mężem trzy dni przed owulacją. Owulacja mi przypadała na 15 lutego a współżyłam 13 lutego. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest jakaś szansa, że doszło do zapłodnienia?

Witam serdecznie,
Plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć około 72h (niektóre źródła podają, że nawet do 7 dni). Dlatego w Pani przypadku istnieje możliwość ciąży. Po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam