Czy jest szansa na zakażenie się np. hiv?

Witam, w ostatnim czasie miałem kontakt seskulany z kobietą. Nie uprawialiśmy seksu. Jedynie wspólna masturbacja. Nie miałem skaleczonych dłoni, a po stosunku pensia trzymałem u podstawy ( z dala od błony śluzowej). Chwilę później umyłem ręce oraz penisa. Czy jest szansa na zakażenie się np. hiv? Dziękuję bardzo za pomoc

Dobry Wieczór.

Jest duże prawdopodobieństwo, że nie został Pan zarażony żadnym wirusem.
Jeśli jednak coś by Pana zaniepokoiło to proszę się zwrócić do lekarza pierwszego kontaktu.

D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
FB: @nadzycie