Czy jest szansa, że nerw się zregeneruje?

Witam, dokładnie 27.07 miałam ekstrakcję prawnej górnej 8. Dzień później zaczęły się uczucia kłucia, mrowienia pieczenia w brodzie oraz zębach dolnych. Po 2 miesiącach nie mam juz uczucia pieczenia ale dalej straszne mrowienia, uczucia podobne do przejścia prądu oraz uczucie przechodzenia zimna. Od 3 tygodni zażywam 3 razy dziennie neurovit ale nie widzę poprawy. Czy jest szansa ze nerw się zregeneruje? Bardzo utrudnia mi to życie i codziennie od rana do wieczora mam uczucie dyskomfortu, choć zdarzają się takie momenty ze nie mam tego uczucia.
KOBIETA, 25 LAT 7 miesięcy temu

Regeneracja nerwy trwa długo, trzeba czekać. Opisane objawy raczej świadczą o naruszeniu nerwu a nie jego trwałym uszkodzeniu. Zalecane badanie w gabinecie i wykonanie TK aby w 3D ocenić tkanki.