Czy jest szansa, że udało mi się zajść w ciążę?

Dobry wieczór, mam 30lat od 2 lat staramy się z mężem o potomstwo. Jestem w 24 dniu cyklu. Wykonałam dziś badania krwi - beta HCG 4.27, progesteron 30. Czy jest szansa że jestem w ciąży?
KOBIETA, 30 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry,

Proszę zawsze podawać mniej więcej kiedy był stosunek płciowy,ile dni trwa u Pani cykl miesięczny.

Jeśli wynik został wykonany 2-4 dni po zapłodnieniu to beta-hCG może sugerować ciążę.

Jeśli stara się Pani o potomka,to proszę pamiętać o przyjmowaniu witaminy d,kwasu foliowego oraz wykonaniu niezbędnych badań (różyczka, toksoplazmoza, cytomegalia, morfologia krwi,wymazy z pochwy,cytologia,badanie piersi itp)

Jeśli miałaby Pani więcej pytań,to zapraszam do kontaktu (przez stronę można napisać do mnie bezpośrednią wiadomość)

Powodzenia

Pozdrawiam

Martyna Dudzińska