Czy jestem przed zawałem?

Od miesiąca mam dziwne uczucie przyspieszania bicia serca zwłaszcza nocą się to nasila podczas snu podczas tego drętwieje nie mogę poruszyć rękoma są bezwładne czuje duże mrowienie w ciągu dnia mam czasami wrażenie jak bym miał zaraz zemdleć po chwili ustępuje nie wiem co mam o tym myśleć leki jakie mam przepisane na stałe to bisokard.

Szanowny Panie,

Nie mogę jednoznacznie wypowiadać sie bez badania. Dysponuję też bardzo ograniczoną ilością informacji na temat ogólnego stanu zdrowia.

Jednak opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenia rytmu serca, które nie leczone, mogą być niebezpieczne.

Doradzam niezwłoczne udanie sie do lekarza, w celu wykonania EKG i innych badań pomocnych w ustaleniu rozpoznania, co pozwoli wdrożyć postępowanie eliminujące objawy, a co ważniejsze ich przyczynę.

Pozdrawiam serdecznie