Czy jestem w ciąży? Czy źle się zabezpieczamy?

Witam.

Ostatnią miesiączkę miałam 13 października. Cykl mniej więcej mam 27;28 dni. Powinnam dostać 9-10 listopada. Ale jej nie ma. Wczoraj robiłam test rano, ale wyszedł negatywnie. Podbrzusze mnie boli jakbym miała dostać okres, ale ten nie nadchodzi.

Piersi stały się też jakby wrażliwsze na dotyk. Współżyję. Może tym razem się nie zabezpieczyliśmy??? Czy to może być ciąża??? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :)

Witam serdecznie!

Ból podbrzusza i tkliwość piersi mogą sugerować nadchodzący okres. Proponowałabym poczekać w spokoju jeszcze kilka dni.
Test, który Pani wykonała powinien być już wiarygodny. Dla całkowitej pewności warto powtórzyć go za 2-3 dni.
Pozdrawiam.