Czy jeszcze jest jakaś szansa na pojawienie się zarodka?

Witam,
mam 26 lat, jestem po pierwszej wizycie, był to 3 tydzień i wielkość pęcherzyka wynosiła 0,26 cm, a teraz w 5 tygodniu ciąży, wielkość pęcherzyka jest 0,90 cm i pęcherzyk jest pusty, nie ma nic.
Czy jeszcze jest jakaś szansa na pojawienie się zarodka? Proszę, zależy mi bardzo na opinii, lekarz powiedział, że nie ma szans i wysyła mnie na zabieg. Proszę o opinię.

Witam serdecznie,
w badaniu USG Echo zarodka powinno się pojawić do 7 tygodnia ciąży. W Pani przypadku ciąża jest młodsza, dlatego to echo zarodka może jeszcze nie być widoczne.
Wielkość pęcherzyka ciążowego jest w normie. Proponuję powtórzenie badania USG za tydzień.
Pozdrawiam