Czy kołatania serca mogą być objawami nerwicy?

Dzień dobry mam pytanie chodzę zdenerwowana bardzo czesto mam kołatanie serca przy stresie boli mnie głową mam czasami zawroty. Błahe sytuacje doprowadzają mnie do nerwów krzyczę plac ze wszystko naraz. A moje pytanie czy to mogą być objawy nerwicy boje sie iść do lekarza prosze o porade

Witam serdecznie,
niewątpliwie powinna Pani pójść do psychoterapeuty po poradę. To rzeczywiście mogę być zaburzenia wywołane przyz silny, chroniczny stres a więc jest to niebezpieczne.
Jeżeli boi się Pani pójść do terapeuty osobiście to może Pani skorzystać z porady online.
Konrakt znajdzie Pani na moim opisie.
Pozdrawiam miło

Objawy, które Pani opisuje mogą być spowodowane stanem psychicznym, ale nie można wykluczyć także innych przyczyn np. podłoża hormonalnego. Zachęcam do skorzystania jednak z wizyty u lekarza, który zleci odpowiednie badania. Jeśli okaże się, że przyczyny medyczne jednak należy wykluczyć, wówczas można szukać przyczyn psychologicznych. Właściwa interwencja terapeutyczna pozwoli Pani wrócić do równowagi, więc nie ma się czego bać. Zachęcam do szukania pomocy. Pozdrawiam serdecznie.

Witam Panią
Czy to objawy nerwicy? Bardzo możliwe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemów, dotrzeć do ich źródeł,
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii,
podczas której uwolni się Pani od swoich dolegliwości
oraz odzyska Pani równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl