Czy konieczna będzie nefrektomia nerki?
Witam.Mam 37 lat,osiem lat temu wykryto u mnie aniomyolipome,wówczas jej wymiar miał niecałe 50mm.Obszar znajduje się w części centralnej nerki.Dzis miałam tomografie i okazało się,ze ma ona już prawie 70 mm.Konieczna będzie nefrektomia nerki?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Decyzję o postępowaniu podejmie Pana lekarz prowadzący biorąc pod uwagę inne wyniki badań i Pana stan kliniczny. Pozdrawiam!