Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niewydolność nerek w cukrzycy

Cukrzyca to choroba, która atakuje wiele organów, również nerki. Może współwystępować z ich niewydolnością. Sprawdź, co warto wiedzieć o niewydolności nerek w cukrzycy.

Dzień dobry,Lista produktów zakazanych przy rozszerzaniu diety niemowląt jest tak naprawdę krótka.

W jednym z odcinków "Małe dzieci Młodzi rodzice" na TVP 3 Lublin przedstawiłam kilka informacji na temat rozszerzania diety niemowląt, w tym na temat produktów przeciwwskazanych przy rozszerzaniu diety niemowląt.Zapraszam do obejrzenia:

https://lublin.tvp.pl/47636544/male-dzieci-mlodzi-rodzice

W przypadku pacjentów z usuniętą nerką należy zwrócić również uwagę na zmniejszenie ilości białka w diecie, a zwiększenie energii pozyskiwanej z węglowodanów. Ważne, aby zachować założenia zdrowej diety na etapie rozszerzania diety, jak i przez całe życie. Należałoby zwrócić również uwagę na ilość wypijanych płynów. W momencie rozszerzania diety o pierwsze produkty stałe należy pamiętać również o podawaniu kubeczka z wodą.W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 575 767 107 lub mailowego kontakt@agataprzytula.plŻyczę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie,mgr Agata Przytuła

http://agataprzytula.pl/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy