Czy konieczna będzie operacja dłoni?

Witam.przecięłam głeboko nożem dłoń zahaczajac o troszke trzonu palca wskazujacego.miałam zakladane 12 szwów.Po trzech tygodniach od urazu w tym palcu jak nacisne w jednym miejscu kolo palca w miejscu rany przeszywa mnie jakby prad po tym calym palcu.czuje tak jakby mi wkluwano igly w ten palec.czy sam sie palec zregeneruje?czykonieczna bedzie jakas operacja?

Bez bezpośredniego badania nie odpowiem Panu konkretnie na przedstawione pytania. Najczęściej regeneracja nerwów po urazie trwa około 6-9 miesięcy, więc przypuszczam, że trzeba będzie ten okres przeczekać i decyzję podjąć w zależności od sytuacji klinicznej po tym okresie.