Czy konieczna jest konsultacja z laryngologiem?

Witam, podczas płukania nosa solą fizjologiczną wciągnęłam powietrze nosem, w związku z tym część roztworu "zaciągnęłam" głębiej do nosa i niestety nie spłynęła drugim zatkanym otworem. Odczuwam za to wrażenie jakby ucho było zatkane. Czy to minie czy potrzebna jest konsultacja laryngologiczna?

Proszę nie róbcie tych głupawych płukań nosa z reklam TV. to właśnie szkodzi na uszy. Teraz to jedź do producenta tych płukanek i nadawcy reklam i niech Cię leczą. albo do lekarza który Ci to zalecił.