Czy krew w stolcu krew w stolcu może oznaczać raka jelita grubego?

wrzody zoladka a krew w stolcu 30-latka Witam.Jestem leczona od trzech tygodni na wrzody zoladka od poltora tygodnia kilka razy zauwazylam malutkie skrzepki krwi w stolcu.Wizyte u gastrologa mam dopiero za trzy tygonie czy powinam isc wczesniej.Czytalam ze krew w stolcu moze oznaczac raka jelita grubego troche sie wystraszylam czy powiman zglosic sie wczesniej. Ela 30

Proszę się zgłosić do lekarza w wyznaczonym terminie, przeprowadzi on potrzebną diagnostykę problemu.
RJG pojawia się zwykle u ludzi starszych, ale wykluczyć też tego nie mogę.