Czy krwawienie było spowodowane problemem z wędzidełkiem?

Mam pewien problem, nie jestem do końca przekonany, ale wydaje mi się, że wczorajszej nocy nastąpiło krwawienie z mojego penisa, ponieważ dostrzegłem plamę krwi na kołdrze oraz na moich majtkach. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, nie czułem żadnego bólu, a wędzidełko jest możne troszeczkę czerwieńsze, jednak nie wygląda ani na zerwanie, ani na naderwanie. Nie odczuwam żadnego pieczenia. Co może być tego przyczyną?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Jeżeli w trakcie oglądania nie zauważyłeś żadnej zmiany (z Twojego opisu wynika, że nie do końca jesteś przekonany, o zmianie koloru wędzidełka) w wyglądzie prącia, to krwawienie nie było związane z urazem członka. Każde krwawienie z ceki jest objawem niepokojącym. Poobserwuj się w trakcie najbliższych dni. Jeżeli ponownie zauważysz u siebie ślady krwi konieczne udaj się na wizytę do urologa.
Pozdrawiam