Czy krwawienie jest spowodowane torbielą jajnika?

Witam.. biorę od 4 miesięcy tabletki Limetic i dostałam miesiaczke przy tabletkach, która trwa już 11 dni i nie wygląda na to żeby miała się skończyć.. Wczoraj na usg okazali się ze ma na jajniku torbiel 2,8 cm Teraz już nie wiem czym jest spowodowane to krwawienie i czy jest ono normalne w zaistniałej sytuacji?? Bardzo proszę o konkretną odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proszę konieczni eudać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.