Czy krwawienie po zamrożeniu nadżerki jest normalne?

Witam. Tydzień temu miałam zamrażaną nadżerkę. Przez ten tydzień miałam wodniste upławy, ale teraz dzieje się coś dziwnego. Wczoraj kapnęło ze mnie kilka kropel krwi, więc tym się za bardzo nie przejęłam, ale jakoś w nocy do tych wilgotnych upławów ewidentnie dołączyła krew, tyle, że teraz jest po prostu jakby rozrzedzona upławami. Dodam jeszcze, że nie współżyłam ani nic takiego, biorę nadal antykoncepcję (stwierdziłam, że nie ma co rozregulowywać organizmu, bo bez tabletek mam problemy z regularnym okresem), no i od ginekologa mam jakieś globulki robione na zamówienie w aptece, które miały przyśpieszyć gojenie. Czy to krwawienie jest normalne? Czy ma coś wspólnego z lekami, które przyjmuję? W ogóle, czy to jakieś poważne powikłanie?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Niestety bez wykonania badania ginekologicznego nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie. Przyczyn plamienia jest wiele, stąd problem postawienia jednoznacznej odpowiedzi na Pani zapytanie.
Jedną z przyczyn może być odstawienie tabletek lub osłabienie ich działania.
Możliwe są także powikłania po zabiegu pod postacią nieprawidłowego gojenia rany. Jeśli do tej pory nie była Pani na wizycie kontrolnej po zabiegu powinna Pani się na nią udać w na nią jak najszybciej.
Pozdrawiam