Skutki uboczne po wymrożeniu nadżerki

Witam, jutro mam mieć wymrazana nadzerke. Jakich skutków ubocznych mogę sie spodziewać po zabiegu? Ile czasu po powinnam sie wstrzymać ze współżyciem? Czego powinnam unikać? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Czas gojenie śluzówki po zabiegu wymrażania nadżerki to około 30-40 dni i przez ten okres zaleca się unikanie współżycia i kąpieli na basenie. Ponadto w okresie gojenia mogą występować wodniste upławy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski