Czy krwawienie wystąpi drugi raz?

Witam, mam problem odnośnie pominięcia zażycia 3 tabletek antykoncepcyjnych w 3 tygodniu. Biorę lek Vines już od 2 lat, w poniedziałek wtorek i srode zapomniałam wziąć tabletki i w wyniku tego wystąpiło krwawienie. Przyjęłam je wszystkie na raz od razu i potem zażywałam lek normalnie. Niestety jest to moje ostatnie opakowanie A wizyta u ginekologa przesunęła się na ten piątek. Czy krwawienie wystąpi drugi raz (włączając w to tabletki placebo moja przerwa będzie trwała tydzień) ? Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże spowodowane pominięciem tabletek? Dodam iż mam zespół policyklicznych jajnikow (lekarz wspomniał ze to utrudnia zajście w ciąże) a stosunek był bez dodatkowego zabezpieczenia, przerywany.

Z PCOS spokojnie można zajść w ciążę.
Proszę nie robić przerwy, skoro zapomniała Pani aż 3 tabletek z blistra (zakładam, że zapomniała Pani tabletek aktywnych).
Jeśli zrobi Pani przerwę, nie będzie ochrony antykoncepcyjnej w tym cyklu.