Czy kształt uszu jeszcze się zmieni?

Witam. Jestem dwa tygodnie po korekcji uszu. Nie stety ale uszy nie wyglądają naturalnie lecz tak jakby byly przyklejone . Lekarz wykonujący zabieg powiedział że nie muszę nosić opaski w ciągu dnia lecz tylko na noc. Czy kształt uszu jeszcze się zmieni?

Witam,

Najważniejsze aby być w kontakcie z lekarzem prowadzącym i stosować się do jego zaleceń. Uszy, jak wszystkie tkanki zmieniają się w trakcie gojenia i dopiero po 12 miesiącach można ocenić wynik końcowy.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul