Czy kwalifikuję się do operacji zatok?

odebrałam wyniki TK zatok. Czy kwalifikuje się do operacji? Zatoki szczękowe oraz klinowe z pogrubieniami śluzówki, pianista wydzielina w lewym przedziale zatoki szczękowej. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Przegroda nosowa skrzywiona prawostronnie 3mm. Przewody nosowe i nozdrza tylne drożne. Małżowiny nosa: prawa środkowa zagieta paradoksalnie, lewa środkowa upowietrzniona. Destrukcji ścian zatok nieuwidoczniono. Wnioski : ostre zapalenie zatoki klinowej.

Szanowna Pani,

Czy kwalifikuje się Pani do zabiegu to decyduje o tym lekarz laryngolog na podstawie nie tylko badania obrazowego ale rownież stanu klinicznego pacjenta.

Dlatego wraz z wynikiem proszę udać się do laryngologa celem konsultacji lekarskiej i ustalenia dalszego postępowania.

Z wyrazami szacunku,