Czy kwasy owocowe i mezoterapia mikroigłowa pomoże przy trądziku?

Witam, leczę sie na tradzik od dluższego czasu brałam tetracykline i jej pochodne zawsze występuje nawrót biorę SYndi 35 ale kiedy je odstawiam wszystko wraca lekarz zaproponowal mi Izotek lecz mam co do niego obawy. Czy serie zabiegów z kwasami owocowymi lub mezoterapia mikroiglowa bedzie pomocna. W tym momencie mam tylko czerwone przebarwienia po stanach zapalnych. ale cały czas biore Syndi 35

Witam,
kwasy AHA owszem,ale prosze pamietac ,że nie wolno wywoływac złuszczania gdy skóra nie jest zagojona.A mezoterapia mikro -pytanie jeszcze jaki preparat będzie zastosowany w tej mezoterapii-ale raczej nie widze sensu..

Witam mezoterapia mikroigłowa nie wyleczy trądziku i kwasy owocowe również. Przy trądziku należy zastosować odpowiednie stężenia i rodzaje peelingów medycznych, które można dobrać odpowiednio do rodzaju problemu po konsultacji.Jeśli nei ma przeciwwskazań to można połączyć zabieg peelingu medycznego z mikrodermabrazją.