Czy lamotrygina rozpuszcza sie automatycznie w organizmie?

Witam, wzielam podwojna dawke lamotryginy, ale pobieglam szybko zwymiotowac, okolo 2-3min po tym jak sie zorientowalam. Co mam teraz zrobic? Czy lamotrygina rozpuszcza sie automatycznie w organizmie? Czy jednak moze jest jakis okres od calkowitego wchloniecia sie leku? Naprawde nie wiem co robic.

Witam! Czy w wymiocinach były tabletki? Leki w formie tabletek nie wchłaniają się w ciągu 2-3 minut. Co robić? Zachować spokój, nic wielkiego nie może się wydarzyć. Trochę mało danych Pani przedstawiła: jakie inne leki Pani bierze, jakie są dawki lamotryginy i co jest nią leczone. Pozdrawiam W. Łuczkowski.