Czy lek Bibloc to betabloker?

Czy lek bibloc to betabloker? Pytam bo choruje na nadciśnienie tętnicze i mi go przypisano ( mam 20 lat). Po przyjmowaniu go ciśnienie mam między 120-130/ 60-70, martwi mnie jednak puls bo przed chwilą podczas pomiaru ciśnieniomierz wykazał puls 59.

Witam.
Tak Bibloc (bisoprolol) to beta-bloker.
Wartości ciśnień są dobre, tętna również (tętno rzędu 60-50 nie jest zbyt niskie, często jest nawet zalecane, o ile jest dobrze tolerowane.
Niższe wartości tętna wiążą się z lepszym rokowaniem i większą przeżywalnością).