Stosowanie Bibloc 5mg przy nadciśnieniu

Witam, ogólnie choruję na nadciśnienie, a mam 19 lat. Leżałem w szpitalu bo chcieli tam sprawdzić co i jak. Badania wyszły dobrze ( usg jamy brzusznej, holter 24, pobieranie krwi, ekg, echo serca, tomografia klatki piersiowej w celu sprawdzenia czegoś tam) i przypisano mi bibloc 5 mg. Puls mam cały czas w normie bo 60-70, a czasami szybszy. Z ciśnieniem to różne bywa, najczęściej 130-140/ 70-80, ale np ostatnio mam wyższe bo 140-150/ 80-90. Jest to niebezpieczne, jakiś powód do zmartwień?

Witam serdecznie,

To pytanie powinien Pan zadać lekarzowi prowadzącemu lub hipertensjologowi na konsultacji w gabinecie.
Dlatego wskazana jest u Pana konsultacja z lekarzem prowadzącym lub rodzinnym.

Pozdrawiam.