Czy lek Castagnus pomoże w staraniach o dziecko?

Witam!W sierpniu odstawiłam tabletki Teenia po 4 latach zażywania. W 9 dc cyklu pęcherzyk miał 8mm,więc myślałam,że uda się zajść w ciążę,ale niestety nie udało się i chyba nie miałam w ogóle owulacji. Pierwszy naturalny cykl po odstawieniu tabletek trwał 37 dni. Boję się,że będę miała problem z zajściem w ciążę,a słyszałam o Castagnus'ie i moje pytanie brzmi czy pomoże mi on czy raczej zaszkodzi w staraniach o dziecko? Dodam,że jestem aktualnie w 2 dc i zaczęłam brać wiesiołek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany preparat jest stosowany wspomagająco przy regulacji cyklu. Niemniej jednak w przypadku problemów z zajściem w ciążę warto skonsultować się z ginekologiem.