Czy lekarz na podstawie TSH może podejrzewać niedoczynność kory nadnerczy?

Witam Od 3 lat przyjmuję Letrox, z każdą wizytą u endokrynologa dawka jest zwiększana. W tej chwili biorę 100 mikrogramów, a TSH mam 4,5754ulU/ml. Aktualnie lekarz przepisał mi 125 mikrogramów i podejrzewa niedoczynność kory nadnerczy, zalecił badanie sodu, potasu i kortyzolu.Czy TSH jest w porządku i czy lekarz może podejrzewać na podstawie TSH niedoczynność kory nadnerczy? Oprócz tego podejrzewa również zespół policystycznych jajników. Jestem załamana i proszę o odpowiedź :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Może podejrzewać niedoczynność kory nadnerczy ze względu na brak spadku tsh mimo zwiększania dawki (w pani wieku zalecany poziom to poniżej 2,5).
Pozdrawiam