Czy leki na depresję mogą sfałszować wyniki testów na narkotyki?

biore leki na depresje dutolix 30mg rano oraz lamilept 50 rano i wieczorem dzisiaj w pracy zrobili niespodziewanie test na narkotyki marihuana kokain i jak dobrze zrozumialam opiaty z buzi noje pytanie czy te leki maja wplyw na taki test czy cos wykaze nigdy nie bralam narkotykow wiec jestem czysta ale bardzo sie boje ze mi cos wykarze

Witam Panią, nie jestem lekarzem, ani terapeutą uzależnień.Z samego jednak logicznego wnioskowania można uznać, że jeśli Pani nie zażywa narkotyków, to test nie może wykazać ich obecności w Pani organizmie.

Pozdrawiam