Co oznacza wynik badania i testu narkotykowego?

Test narkotykowy a leki Dzień dobry, dzisiaj rano zatrzymała mnie policja i przeprowadziła test narkotykowy. W moim moczu wykazał on obecność amfetaminy. Nigdy nie zażywałem narkotyków. Jestem przeziębiony i wczoraj wieczorem wziąłem tabletkę GRIPEX MAX (Paracetamolum Pseudoephedrini hydrochloridum Dextromethorphani hydrobromidum, 500mg 30mg 15g). Czy to mogło mieć jakiś wpływ na wynik testu? Czy mam się czego obawiać?

Lek. Michał Lenard

Len nie miał wpływu na wynik testu narkotykowego. Pozdrawiam!