Czy leki na potencję są w stanie wyleczyć z problemów z erekcją?

Czy takie leki na potencję jak Maxigra, Maxon go czy Inventum są w stanie faktycznie wyleczyć z problemów potencji po jakimś czasie stosowania? Czy są one tylko doraźnym sposobem na osiągnięcie wzwodu, ale bez żadnego wpływu na poprawę potencji? Pytam, gdyż mam takie problemy, ostatnio zarzyłem kilka razy i faktycznie działa, ale zastanawiam się, czy aby się wyleczyć z tego problemu należy je brać, czy zastosować inne leki?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Podawane leki są dostępne faktycznie od niedawna w aptekach bez recepty, w niewielkich dawkach.
Celem tego posunięcia jest próba ograniczenia handlu internetowego niejasnego pochodzenia preparatami, aby ludzie nie robili sobie sami krzywdy...
Nie zmienia jednak ta dostępność apteczna faktu, że właściwym postępowaniem w wypadku problemów z erekcją jest jednak wizyta u lekarza specjalisty.
Niestety w Białymstoku nie znam gabinetu, w pobliskiej Warszawie jest dr K.Bojar, który ordynuje także w Lublinie.
Pozdrawiam. seksuologia.org.pl, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy