Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy leki przeciwpadaczkowe mogą być przyczyną zaniku miesiączek?

witam mam takie pytanie. chorje na padaczke , zazywam leki takie jak topamax 200mg i lamitrin 100mg. rowniez leki antykoncepcyjne rigevidon z powodu nieregularnych miesiaczek. czy leki przeciwpadaczkowe moga byc przyczyna zakinku miesiaczki na 3 miesiace. prosze o odpowiedz.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Witam. Leki przeciwpadaczkowe mogą obniżać skuteczność doustnej antykoncepcji w związku z czym przede wszystkim proszę sprawdzić czy nie jest Pani w ciąży.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy