Czy lepiej rodzić siłami natury?

10 lat temu urodzilam syna przez cc. Po 7 latach mialam usunięta endometroze w bliznie po cc. Dziś jestem w drugiej ciąży. Czy w zwiazku z tym, że pewnie mam zrosty cesarka będzie trudniejsza? Czy lepiej rodzić siłami natury? Czy ryzykowac peknieciem blizn? Co w tej sytuacji jest lepsze????

Lek. Michał Lenard

Ogólnie rzecz biorąc poród drogami natury jest lepszy zarówno dla matki, jak i dziecka Jednak o tym zdecyduje ginekolog, który będzie prowadził Pani poród, uwzględniając Pani stan kliniczny oraz wyniki badań. Pozdrawiam!