Czy licówki Componeer są lepsze od zwykłych licówek kompozytowych?

Czy licówki Componeer są lepsze od zwykłych licówek kompozytowych? Czy efekt jest taki sam czy jednak ten system Componeer się sprawdzi lepiej do maskowania przebarwień? Czy obie te wersje są dobrym rozwiązaniem do poprawy uśmiechu jeśli środki nie pozwalają na porcelanę?

Co do maskowania przebarwień - wszystko zależy od tego z jakim rodzajem przebarwień mamy do czynienia. Przed założeniem licówek można spróbować je usunąć ( lub "zmniejszyć" ) metodami dostępnymi w gabinetach stomatologicznych ew przeprowadzić zabieg wybielania zębów.

Lek. dent. Agata Duda

najlepszą metodą będzie warstwowa odbydowa zębów np materiałem enamel - oczywiście w przypadku braku możliwości wykonania licówek ceramicznych
pozdrawiam
lek., lek. stom. Bogdan Jaremczuk