Czy małe plamienia w czasie ciąży są groźne?

Witam. Chciałabym zapytać czy małe plamienia w czasie ciąży jest groźne niby mój lekarz stwierdził że wszystko jest ok z ciążą nie widzi też żadnych krwiaków przepisał luteinę progrestronum. Jednak martwię się ponieważ krwawienie jest nadal to takie ciemno brązowe jakby upławy. Jestem w 6 tyg mam 36 lat i to moja 4 ciąża

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Każde krwawienie w ciąży wymaga oceny specjalisty ginekologa. Jeśli zatem konsultowała się Pani z lekarzem prowadzącym, który nie widzi nieprawidłowości, to nie ma powodów do niepokoju. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.