Czy mam grzybicę penisa, skoro u mojej partnerki ginekolog stwierdził grzybicę pochwy?

Moja partnerka była dziś u ginekologa i stwierdził u niej grzybicę pochwy. Chciałem się dowiedzieć, czy ja też mam grzybicę penisa, bo wcześniej kochaliśmy się często. Nie widzę żadnych białych kropek na na żołędziu ani nic mnie nie swędzi, nie mam żadnych czerwonych plamek i nic mnie nie boli, ale czasem robi się biała, serowata wydzielina i nie ma jej dużo. Więc nie wiem czy mam grzybicę czy nie? Dziękuję za pomoc

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Nie zawsze wystepują objawy u obu partnerów, jednak mimo to najkorzystniej zastosować równoczesne leczenie zarówno Pana jak i Partnerki.

Pozdrawiam