Czy mam się martwić opisem mojego rezonansu?
Witam mam 30 lat .Przez ostatni czas mam dość silny ból i zawroty głowy .Robiłam resonans magnetyczny głowy.Do wizyty u neurologa mam jeszcze tydzień a trochę się nie pokoje ...Oto opis resonansu czy jest się czym martwić Po stronie lewej wydłużona i kręta tętnica móżdżkowa tylna przednia (AICA) tworzy pętlę wchodzącą w otwór słuchowy wewnętrzny, przewijająca się po powierzchni nerwów VII i VIII. Obraz ma znaczenie kliniczne jedynie w przypadku zgodności z objawami klinicznymi i w takiej sytuacji może odpowiadać konfliktowi naczyniowo-nerwowemu. Pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opisywane w badaniu zmiany mogą być przyczyną Pani objawów. Prawdopodobnie nie stanowią jednak zagrożenia dla życia, czy zdrowia. O dalszym postępowaniu będzie musiał zdecydować neurolog. Pozdrawiam!