Czy mam się zmartwić takim opisem RM głowy?

Witam prosze o interpretację RM głowy. Czy powinnam sie martwic .Mam 53 lata i chorobe Meniere'a od 5 lat . OPIS : Nieliczne , przebyte drobne ogniska naczyniopochodne w istocie białej półkul mózgu, zlokalizowane w płatach czołowych i ciemieniowych , okołokomorowo i podkomorowo. Asymetria tętnic kręgowych , dominuje prawa. Zmian ogniskowych w przewodach słuchowych wew. i katach mostowo-móżdżkowych bad. nie wykazało . Drobna torbiel przegrody przeźroczystej . Nieznacznie pogrubiała śluzówka w zachyłku zębowodołowym zatoki szczekowej prawej .

OPIS MRI : " OPIS : Nieliczne , przebyte drobne ogniska naczyniopochodne w istocie białej półkul mózgu, zlokalizowane w płatach czołowych i ciemieniowych , około komorowo i podkomorowo. Asymetria tętnic kręgowych , dominuje prawa. Zmian ogniskowych w przewodach słuchowych wew. i katach mostowo-móżdżkowych bad. nie wykazało . Drobna torbiel przegrody przeźroczystej . Nieznacznie pogrubiała śluzówka w zachyłku zębowodołowym zatoki szczekowej prawej . "
MRI do interpretacji klinicznej ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi ; Najważniejsze badanie neurologiczne, , Ważny regularny tryb życia , zdrowa dieta i sen; unikanie uzywek, kofeiny, alkoholu ...
Ćwiczenia posturalne; Pozdrawiam i zapraszam