Czy mam szansę na ciążę przy PCOS?

Witam chciałam zapytać bo nie jestem przekonana co do tego byłam dziś u ginekologa leczę się na PCOS i insulinooporność mam 27lat biore 3 tys glucophage na dzień . Jajniki nie wyglądają na policystyczne mam DHEA-S podwyższony bo ponad 635przy normie 340 .Nadnerczy ok . Również waga leci ładnie w dół . Jestem pod opieka endokrynologa . Ale niestety owulacji nie mam jeśli jest stymulowana to pęcherzyk jest ale niestety nie pęka . I dziś lekarz mi powiedział że w następnym cyklu mam brać aromka clostylbegyt tylko nie wiem czy to jest bezpieczne ? I czy jeśli jest to bezpieczne czy mogę do tego brać NAC? A drugie pytanie czy mam szanse na naturalne zajście w ciąże czy tylko mam brać pod uwagę in vitro ? Uprzejmie proszę o odpowiedz.

Dzień dobry, w zespole policystycznych jajników bardzo duże znaczenie ma odpowiednia dieta, o której pisałam tutaj https://jeszfresh.pl/dietetyka-kliniczna/dieta-przy-pcos/ , która może zdecydowanie zmniejszyć objawy i ryzyko powikłań choroby, a jednym z nich są trudności z zajściem w ciążę. Co do leków, to proponuję skonsultować ze swoim lekarzem. Jednak zajść w ciążę przy PCOS mamy szansę bez in vitro.

Pozdrawiam serdecznie.