Czy mam tylko bolesną owulację po porodzie?

Witam. 2,5 miesiąca temu urodziłam dziecko. Nie karmie piersią i miałam już dwa okresy przy czym drugi dostałam w 24dniu cyklu. Moje cykle sprzed ciąży to 28-30. Wiem że póki co wszystko jest rozregulowane. 11dnia cyklu odbyl się stosunek przerywany. Teraz kilka dni po tym stosunku boli mnie brzuch i kiepsko się czuje. Czy możliwe że to poprostu bolesna owulacja po porodzie?bo chyba na objawy ciąży jeszcze za wcześnie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Za wcześnie na objawy ciąży, mogą to być objawy towarzyszące owulacji.
Pozdrawiam