Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mam wykonać USG jąder?

Witam, Mam 22 lata i odkąd pamiętam na lewym jądrze zawsze miałem znacznie więcej najądrza. Szczególnie widoczne jest to po kąpieli, gdy worek mosznowy jest rozluźniony. Nie odczuwam żadnego bólu ani dyskomfortu nawet podczas erekcji czy stosunku. Nie boli nawet w momencie sciskania najądrza. Jest to zjawisko naturalne czy wymaga konsultacji urologicznej wraz z USG jąder? Z góry dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 6 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Proponuję udać się do urologa, żeby mógł zbadać mosznę i wówczas będzie można zadecydować o wskazaniach do USG- na podstawie pytania Pana żaden lekarz nie odgadnie co się dzieje gdy nie widzi moszny i nie ma jak jej zbadać.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy