Czy mam zaburzenia hormonalne?

Od 3 tygodni jestem za granicą. Okres zaczął mi się jeszcze w Polsce przed przyjazdem tutaj. Od tamtej pory, czyli juz 3 tygodnie krwawię każdego dnia i towarzyszy temu ból brzucha. Martwię się, bo nie wiem, czy to jest normalne. W Polsce się badałam i byłam zdrowa. Mam 32 lata.
32 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Pani dolegliwości mogą wynikać z szeregu patologii od zaburzeń hormonalnych, przez infekcję do nowotworów. Powinna Pani jak najszybciej skontaktować się z lekarzem ginekologiem.