Zaburzenia miesiączkowania po narodzinach dziecka

Witam mam takie dość intymne pytanie.Zacznę od początku w styczniu urodziłam synka (4400gr i 62cm)p.fizj.To moja 3 ciąża od tamtej pory mam problem z miesiączkami,mój połóg trwał ok 9 tygodni,i mogło by się wydawać że wszystko wróciło do normy lecz 28 maja dostałam miesiączkę w terminie jak miesiąc wcześniej,2 tygodnie póżniej znów pojawiło się krwawienie trwało ok 3 dni,teraz 8 go lipca pojawiło się skąpe krwawienie ale momentami mocne,tak trwa do dzisiaj na papierze mam krew.Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.