Czy mam zrobić 7-dniowa przerwę czy odstawić i zacząć nowe opakowanie jak pojawi się okres?

Mam pytanko biorę tabletki sylvie 30 18 stycznia po 7 dniowej przerwie wzięłam tabletkę ale ż czwartki zamiast piątku i dziś 1.02 wypadło że pominęłam wczoraj tabletkę co tak nie byli bo wzięłam mam ustawione przypomnienie a i wzięłam niby pominieta i ta co powinnam wziąść dziś i co teraz brać je do końca i robić 7 dniowa przerwę czy odstawić i zacząć nowe opakowanie jak pojawi się okres??? Już nie wiem co robić bo wzięłam dziś dwie ma raz po prostu źle wyliczylam i co teraz

w ulotce leku ma Pani opisane postępowanie w przypadku pominięcia tabletek. zwykle trzeba przyjąć zapomnianą tabl. jak najszybciej, następnie kolejną z opakowania o stałej porze