Czy Maxigra ma wpływ na płód?

Czy zastosowanie przez ze mnie leku na potencję, typu maxigra go, braveran, itp mają w plyw na żonę w zaawansowanej ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Maxigra to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, zawierający sildenafil, a o jego potencjalnie szkodliwym wpływie na zdrowie można mówić tylko w przypadku mężczyzny, który zażywa lek. W żaden sposób nie oddziałuje on na partnerkę, z którą pacjent współżyje, zatem nie ma Pan powodu do obaw.

Być może zainteresuje Pana także nasz artykuł: https://portal.abczdrowie.pl/sildenafil.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.